Meny
Velg seksjon Forside
Hesnesveien 200 4885 Grimstad
Telefon: 37041844 / 90928424 Send oss e-post
Redaktør: Jarl Morten Johansen
Søknadsfrist 1. opptak 2019
15.12.2018 kl 00:00
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Venter på 2. opptak til våren
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2018><<
desember 2018
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Innlogging nettsiden
Klikk her for å logge inn
Personalet

Jarl Morten Johansen
Rektor
90928424
rektor@hmskole.no (Send)
Wenche Felldal
Inspektør og kontaktlærer
Montessoripedagog
992 79 486
wenche@hmskole.no (Send)
Svein Erik Østrem
Assistent
IKT SFO
90679708
svein@hmskole.no (Send)
Siri Eriksen
Kontaktlærer
Montessoripedagog
971 87 423
siri@hmskole.no (Send)
Iris Dal
Kontaktlærer
942 61 649
iris@hmskole.no (Send)
Elise Drøsdal
Kontaktlærer
Montessoripedagog
474 18 355
elise@hmskole.no (Send)
Åse B. F. Krey
Kontaktlærer
Montessoripedagog
976 39 932
aase@hmskole.no (Send)
Helga Raknes
Kontaktlærer
Montessoripedagog
951 65 826
helga@hmskole.no (Send)
Kaia Olesdatter Pettersen
Kontaktlærer
48453067
kaia@hmskole.no (Send)
Maria de Jong Lien
Faglærar
99722420
maria@hmskole.no (Send)
Leif Aronsen
Spesialpedagog
924 58 493
leif@hmskole.no (Send)
Mirjam Igland
Faglærer
959 36 134
mirjam@hmskole.no (Send)
Nina Abrahamsen
Assistent
SFO
915 27 857
nina@hmskole.no (Send)
Karin Lykke Paulsen
Assistent
SFO
97774207
karin@hmskole.no (Send)
Helene Rose Arntsen
Barne- og ungdomsarbeider
SFO
976 75 364
helene@hmskole.no (Send)
Beate Juliussen
Barne- og ungdomsarbeider
971 70 816
beate@hmskole.no (Send)
Anette Nygård
Barne- og ungdomsarbeider
918 12 309
anette@hmskole.no (Send)
Kristiina Thorsen
Barne- og ungdomsarbeider
SFO
47377583
kristiina@hmskole.no (Send)
Thomas Lauvland
Assistent
SFO
48888840
thomas@hmskole.no (Send)
Solveig Laurendz
Assistent
SFO
992 91 427
solveig@hmskole.no (Send)